Car Scents Monterey Vanilla - Vanilka

Značka: Califonia Scents

Car Scents Monterey Vanilla - Vanilka

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: CSC002
65 Kč
Car Scents Monterey Vanilla - Vanilka
Značka: Califonia Scents

Bohaté krémové aroma vanilkových košíčků ve spojení s máslovou pěnou, která je sladká, měkká a krémová. Ve vrcholu je cukr a v srdci vůně vanilková orchidej. Tradiční vůně s čistými přírodními výtažky.

Originální osvěžovač vzduchu s pevnou náplní v praktické malé plechovce. Luxusní, smyslné a intenzivní vůně California Scents jsou tu aby Vám dokázaly, co znamená opravdu dlouhotrvající příjemná vůně ať už ve Vašem voze, domácnosti nebo kanceláři.Intenzita vůně je nastavitelná na otočném víku. Vůně vydrží až 60 dnů. Díky pevné konzistenci osvěžovače nehrozí únik tekutiny a následné nepříjemné poleptání vašeho interiéru. 

California Scents jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je tvořen recyklovatelným hliníkem a obsah (lnové bloky) je pak díky svému přírodnímu původu plně biologicky odbouratelný. Vůně California Scents obsahují jen ty nejkvalitnější 100% čisté vonné oleje, přírodní citrusový extrakt, organické rostlinné výtažky, esence a další přírodní vonné složky.Všechny produkty California Scents jsou "made in USA".


Vlastnosti: 

- Vůně vydrží až 60 dnů
- Nehrozí únik tekutiny
- Šetrný k životnímu prostředí  
- Vhodný do auta, šatny nebo kanceláře 
- Nastavitelná intenzita vůně