CleanTech Wash Starter Kit - základní sada na čištění a mytí vozu

Neohodnoceno
Značka: CleanTech

CleanTech základní sada autokosmetiky, která nesmi chybět v žádné garáži. Obsahuje základní přípravky pro běžné mytí, včetně kvalitního sušicího ručníku 50 x 70cm, 1000 g/m2.

Dostupnost Skladem
899 Kč
CleanTech Wash Starter Kit - základní sada na čištění a mytí vozu
Neohodnoceno
Značka: CleanTech
45506 lift off food drink pet stain remover 473 ml
Novinka Tip

CleanTech Wash Starter Kit - základní sada na čištění a mytí vozu

CleanTech základní sada autokosmetiky, která nesmi chybět v žádné garáži. Obsahuje základní přípravky pro běžné mytí, včetně kvalitního sušicího ručníku 50 x 70cm, 1000 g/m2. Koupi této sady získáte kvalitní autokosmetiku pro údržbu vašeho auta za zvýhodněnou cenu oproti jednotlivým produktům.

Sada obsahuje:

1x CleanTech Soaker - sušicí ručník 50 x 70cm, 1000 g/m2

1x CleanTech Bug OFF! 0,5 l - odstraňovač hmyzu a ptačího trusu 0,5l

1x CleanTech Daily Shampoo - autošampon pro každodenní použití  1l

1x CleanTech Inside Cleaner - čistič interiéru 0,5l

1x CleanTech Clean Wheel - čistič disků 0,5l

M-SOAKERB - CleanTech Soaker - sušicí ručník 50 x 70cm, 1000 g/m2 ručník vyrobený z vysoce kvalitních mikrovláken s vysokou absorpcí vody. Vysoká hmotnost materiálu umožňuje absorbovat velmi velké množství vody. Se sušícím ručníkem CleanTech Soaker můžete sušit i ten nejmokřejší povrch. Nemusíte se bát škrábanců - sušící ručník Soaker je k laku velmi jemný a bezpečný.

CT-BUG - CleanTech Bug OFF! 0,5 l - odstraňovač hmyzu a ptačího trusu 0,5l přípravek na odstranění zbytků mušek a ptačího trusu z povrchové části vozidla. Jeho pokročilá formulace umožňuje jednoduchý, rychlý a hlavně efektivní způsob odstranění organického znečištění z jakéhokoliv povrchu vozidla, které může trvale poškodit strukturu laku. Vytvořený vzorec produktu umožňuje získat zásaditý nebo neutrální produkt v závislosti na koncentraci. Díky tomu je ideální pro časté použití bez ovlivnění struktury vosku a jiného ochranného povlaku. Při nižší koncentraci a silném znečištění potřeba aplikovat vícekrát.

CT-SHAMPOO - CleanTech Daily Shampoo - autošampon pro každodenní použití 1l šampon na mytí aut, který si zamilujete po prvním použití. Koncentrovaný, efektivní a nemilosrdný v boji proti špinavé karoserii. Ideální pro časté používání, protože kombinuje jemnost a účinnost. Jedná se o autošampon, který si poradí s jakoukoli špínou a zároveň nepoškodí vosky, polymery a povlaky. Autošampony jsou nutností v arzenálu každého automobilového nadšence pro čisté auto. Denní šampon by neměl chybět ve vaší garáži - mějte jej vždy po ruce, abyste se snadno zbavili každodenních nečistot z karoserie. Stačí když nalijte 30-50 mililitrů koncentrátu do 10 litrů vody, abyste získali účinný šampon pro mytí aut, který obnoví lesk vaší karoserie a nezanechává šmouhy. Upravte dávku pro ředění podle stupnice nečistot.

CT-INSIDE - CleanTech Inside Cleaner - čistič interiéru 0,5l víceučelový čistič interiéru s úžasnou efektivností. Je ideální na čištění plastových, vinylových povrchů, stejně i textilií či dokonce alcantary. Díky své všestrannosti by neměl chybět u žádného majitele vozidla. Nepochybnou výhodou produktu je jeho citrusová vůně, která ve voze zůstává po vyčištění ještě dlouho. Inside cleaner je bezpečný přípravek na čištění povrchů interiéru, nezmění jejich vzhled, nezanechává šmouhy ani skvrny. Ideální je také na čalounění a části z alcantary. Přípravek je připraven k přímému použití, nevyžaduje ředění, a tak šetří váš čas. Přípravek aplikujte na povrch, který chcete očistit a čistěte za pomoci kartáčku, štětce nebo mikrovláknového aplikátoru, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Po vyčištění povrch otřete do sucha mikrovláknovou utěrkou.

CT-CW - CleanTech Clean Wheel - čistič disků 0,5l čistič disků je přípravek určený k čištění hliníkových a ocelových disků. Má silné kyselé složení, které umožňuje efektivně odstranit ty nejtěžší nečistoty z disků a vyniká příjemnou sladkou mandlovou vůní. Před použitím je třeba přípravek naředit podle předepsaného poměru. Naneste naředěný přípravek na disky a rozetřete za pomoci kartáče nebo štětce. Přípravek nechte chvíli působit a opláchněte dostatečným tlakem vody. Disk je následně čistý a lesklý, bez nánosů nečistot a rzi. Pro maximální účinek nesmí přípravek zaschnout a také ho neaplikujte na horký povrch. Díky tomuto opatření se přípravek stává maximálně účinný a efektivní. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.7 kg