Sheron - Dárková sada ZIMA

Značka: Sheron

Exkluzivní zimní sada produktů Sheron, která vás v chladných ránech nenechá ve štychu! V dárkovém balení. 

Dostupnost Skladem
Kód: 3192
345 Kč
Sheron - Dárková sada ZIMA
Značka: Sheron

Luxusní dárkové balení v průhledné krabičce. Dárková sada určená do zimních podmínek. Vše potřebné v jednom dárkovém balení. Vhodné jako dárek. 

Balení obsahuje:

  • SHERON Rozmrazovač oken 500 ml
  • SHERON Rozmrazovač zámků 50 ml
  • SHERON Ubrousky na okna 24 ks
  • SHERON Universální utěrka
  • SHERON Škrabku Polar 

Sheron rozmrazovač skel 500 ml: Rozmrazovač odstraňuje námrazu ze skel a vnějších zrcátek automobilů. Dočasně zabraňuje opětovnému zamrzání. Jednoduše naneste na sklo vašeho vozu a nechte pracovat po chvíli námraza okna jednoduše zmizí. V případě extrémních minusových teplot se bude sklo jednodušeji škrábat.

Sheron rozmrazovač zámků 50 ml: Rozmrazovač je určen k rozmrazení zatuhlých zámků dveří, střešních nosičů a palivových nádrží. Vytěsňuje vodu, vlhkost a zamezuje opětovnému zamrzání. 

Sheron ubrousky na okna 24 ks: Vlhčené ubrousky určené k čištění vnitřních i vnějších skel a zrcátek. Vhodné i pro tónovaná okna. Odstraňují nečistoty a mastnotu. Lze použít i v domácnosti.  

Sheron universální utěrka: Utěrka z mikrovlákna je určená pro snadné vyčištění a vyleštění různých povrchů. Vyniká vysokou savostí a schopností čistit. Lze prát. Vhodná na použití v domácnosti. 

Sheron škrabka Polar: Škrabka je praktická a skladná škrabka z kvalitního plastu, která má na jedné straně zdrsněný povrch pro snadné odstranění námrazy.