Vůně Smell of life inspirovaná parfémem "La Vie Est Belle" 10 ml

Značka: Smell of life

Sladká ovocno-květinová, sofistikovaná vůně. La Vie Est Belle je symbolem svobody a štěstí, poctou všem krásám života. Tato exkluzivní vůně byla navržena tak, aby vám okamžitě vykouzlila úsměv na rtech. Provoňte Vašim oblíbeným parfémem nejen Vás, ale i Vaše auto!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 3426
297 Kč
Vůně Smell of life inspirovaná parfémem "La Vie Est Belle" 10 ml
Značka: Smell of life
SMELL OF LIFE VŮNĚ DO AUTA INSPIROVANÁ PARFÉMEM LA VIE EST BELLE 10 ML
Tip

Vůně do auta Smell of life je česká značka. Vůně jsou ručně vyráběné z prvotřídních vonných esencí. 

Malá lahvička s dřevěným víčkem funguje jako difuzér, který uvolňuje vůni postupně a nechává jí příjemně rozvonět. Vůni můžete zavěsit za zpětné zrcátko nebo díky klipu připevnit do ventilační mřížky. 

Odteď budou Vaše oblíbené vůně s Vámi i na cestách! Nejen, že provoní Vaše auto na opravdu dlouhou dobu, ale bude zároveň i designovým kouskem interiéru, doprovázejícím Vás na každé cestě, který si doopravdy zamilujete. Vůně je balena v černé dárkové krabičce. 

Vůně: 

V úvodu vůně inspirované La Vie Est Belle vás okouzlí šťavnaté esence černého rybízu a sladké hrušky. Srdcem celé vonné kompozice je vzácný kosatec, jímž dále prostupují tóny hedvábného jasmínu a magických květů pomerančovníku. Základ vůně je tvořen z jedinečných tonka fazolí, delikátních pralinek, exotického pačuli a gurmánské vanilky.

Vlastnosti:

- Objem: 10 ml
- Výdrž vůně: 2 - 3 měsíce
- Vůně: Sladká ovocno-květinová, sofistikovaná vůně. Luxusní vůně do auta inspirovaná vůní parfému LANCÔME ,,LA VIE EST BELLE".
- Dárkově baleno 

Upozornění:

Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Vůni do auta udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

* Veškeré na tomto webu použité fotografie, obrázky, názvy parfémů a jejich výrobců s ochrannými známkami jsou použity výhradně pro informativní účely a pro nastínění parfémové linky našich vůní.

Návod na použití