Sheron - Dárková sada EXTERIÉR

Značka: Sheron

Exkluzivní sada produktů Sheron určena na čištění exteriéru. Dárkově baleno.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 3189
375 Kč
Sheron - Dárková sada EXTERIÉR
Značka: Sheron

Exkluzivní dárkové balení produktů Sheron v průhledné krabičce. Dárková sada určená na čištění exteriéru. Vše potřebné v jednom dárkovém balení. Vhodné jako dárek. 

Dárková sada obsahuje:

  • SHERON Čistič disků 500 ml
  • SHERON Čistič vnějších plastů 300 ml
  • SHERON Ubrousky na karoserii 24 ks
  • Vonná visačka Sheron - Nové auto

 

Sheron čistič disků kol 500 ml: Čistí disky slitinových i ocelových kol. Kromě běžných nečistot odstraňuje znečištění vznikající vlivem tření brzdového obložení.Přípravek naneste v dostatečné vrstvě, nechejte chvíli působit. Pro odstranění nečistot je třeba povrh mechanicky narušit, a to buďto za pomoci kartáče nebo hrubší houbičky. Poté opláchněte proudem nejlépe teplé vody. Při čištění disků vždy respektujte doporučení jejich výrobce!

Sheron čistič vnějších plastů 300 ml: Pro čištění a renovaci vnějších plastových dílů. Regeneruje a oživí vybledlou barvu nárazníků i plastových lišt. U starších vozů obnoví svěží vzhled. Dočasně chrání před účinky atmosférických vlivů.

Sheron ubrousky na karoserii 24 ks: Vlhčené ubrousky na karoserii slouží k odstranění lokální špíny, cákanců a šmouh. Jsou určeny k čištění hůře dostupných míst jako jsou prahy a vnitřní strany dveří, prolisy karoserie.

Vonná visačka Nové auto: Závěsný papírový osvěžovač vzduchu ve tvaru lístku s příjemnou vůní nového auta.