Sheron - Dárková sada INTERIÉR

Značka: Sheron

Exkluzivní sada produktů Sheron určena na čištění interiéru. Dárkově baleno.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 3186
345 Kč
Sheron - Dárková sada INTERIÉR
Značka: Sheron

Exkluzivní dárkové balení produktů Sheron v průhledné krabičce. Dárková sada určená na čištění interiéru. Vše potřebné v jednom dárkovém balení. Vhodné jako dárek. 

Dárková sada obsahuje:

  • SHERON Čistič interiérů 500 ml
  • SHERON Cockpit sprej 400 ml s příjemnou vůní nového auta
  • SHERON Ubrousky na okna 24 ks 
  • Vonný stromeček s vůní zeleného čaje 

SHERON Čistič interiérů 500 ml - Je určený pro čištění nesavých plastových povrchů (např. plastové prahy, okolí pedálů, plastové sloupky). Ošetřený povrch získá matný efekt s antistatickými vlastnostmi. Zanechává příjemnou vůni. Návod k použití: pistolovým rozprašovačem naneste tenkou vrstvu přípravku na čištěnou plochu a vytřete suchou utěrkou. Při nanášení v okolí skel doporučujeme přípravek nastříkat nejprve na hadřík a teprve potom rozetřít na ošetřovaný povrch. 

SHERON Cockpit sprej 400 ml - Ošetřuje a regeneruje interiérové části automobilu, zejména přístrojovou desku a ostatní plastové povrchy.  Doporučená aplikace: nastříkat na hadřík a rozetřít na ošetřované plochy. S příjemnou vůní nového auta. 

SHERON Ubrousky na okna 24 ks - Vlhčené ubrousky určené k čištění vnitřních i vnějších skel a zrcátek. Vhodné i pro tónovaná okna. Odstraňují nečistoty a mastnotu.

Vonný visačka - Závěsný papírový osvěžovač vzduchu ve tvaru lístku s příjemnou vůní zeleného čaje.