Sheron - Dárková sada ZIMA Plus

Značka: Sheron

Exkluzivní zimní sada produktů Sheron, která vás v chladných ránech nenechá ve štychu! V dárkovém balení. 

Dostupnost Skladem
Kód: 3195
395 Kč
Sheron - Dárková sada ZIMA Plus
Značka: Sheron

Luxusní dárkové balení v průhledné krabičce. Dárková sada určená do zimních podmínek. Vše potřebné v jednom dárkovém balení. Vhodné jako dárek. 

Balení obsahuje:

  • SHERON Rozmrazovač oken 300 ml
  • SHERON Ubrousky na palubní desku 24 ks
  • Vlhčené ubrousky na ruce 24 ks
  • SHERON Universální utěrka
  • SHERON Škrabku 3D
  • Sheron osvěžovač vzduchu Talisman s vůní vanilka 

Sheron rozmrazovač oken 300 ml: Rozmrazovač odstraňuje námrazu ze skel a vnějších zrcátek automobilů. Dočasně zabraňuje opětovnému zamrzání. Jednoduše naneste na sklo vašeho vozu a nechte pracovat po chvíli námraza okna jednoduše zmizí. V případě extrémních minusových teplot se bude sklo jednodušeji škrábat.

Sheron ubrousky na palubní desku 24 ks: Vlhčené ubrousky na palubní desku jsou určeny k čištění palubní desky a jiných vnitřních plastů mimo volantu, řadicí páky a pedálů. Vhodné i pro domácí použití. 

Vlhčené ubrousky na ruce 24 ks: Vlhčené ubrousky na ruce čistí a umývají pokožku rukou bez použití mýdla a vody. Vhodné nejen pro motoristy zejména po ušpinění rukou při výměně kol, otevírání kapoty apod., ale i v domácnosti.

Sheron universální utěrka: Utěrka z mikrovlákna je určená pro snadné vyčištění a vyleštění různých povrchů. Vyniká vysokou savostí a schopností čistit. Lze prát. Vhodná na použití v domácnosti. 

Sheron škrabka 3D: Škrabka 3D na led a námrazu je praktická škrabka z kvalitního plastu se zdrsněným povrchem. Dobře se drží a snadno odstraňuje námrazu. 

Vůně Sheron Talisman Vanilka: Trendy osvěžovač vzduchu od značky Sheron. Vůně je určena do ventilační mřížky. Připevnění pomocí plastového klipu, který je součástí balení. Provoní interiér vozidla po dobu 45 a více dní.