Vůně Smell of life inspirovaná parfémem "Sí" 10 ml

Značka: Smell of life

Vůně SÍ v sobě ukrývá něhu, emoce, smyslnost i bezstarostnost. Provoňte Vašim oblíbeným parfémem nejen Vás, ale i Vaše auto!

Dostupnost Skladem
Kód: 3444
297 Kč
Vůně Smell of life inspirovaná parfémem "Sí" 10 ml
Značka: Smell of life

Vůně do auta Smell of life je česká značka. Vůně jsou ručně vyráběné z prvotřídních vonných esencí. 

Malá lahvička s dřevěným víčkem funguje jako difuzér, který uvolňuje vůni postupně a nechává jí příjemně rozvonět. Vůni můžete zavěsit za zpětné zrcátko nebo díky klipu připevnit do ventilační mřížky. 

Odteď budou Vaše oblíbené vůně s Vámi i na cestách! Nejen, že provoní Vaše auto na opravdu dlouhou dobu, ale bude zároveň i designovým kouskem interiéru, doprovázejícím Vás na každé cestě, který si doopravdy zamilujete. Vůně je balena v černé dárkové krabičce.

Vůně: 

V úvodu nejdříve pocítíte smyslné tóny listů černého rybízu, které se proplétají s rozkvetlým srdcem. Zde vás do svého závoje zahalí tóny svůdné růže a rozkvetlé frézie. Vanilkový základ je doplněn jedinečným ambroxanem, hřejivými tóny dřeva a exotickým pačuli. 

Vlastnosti:

- Objem: 10 ml
- Výdrž vůně: 2 - 3 měsíce
- Vůně: Smyslné tóny listů černého rybízu, které se proplétají s rozkvetlým srdcem. Luxusní vůně do auta inspirovaná vůní parfému GIORGIO ARMANI ,,SÌ".
- Dárkově baleno 

Upozornění:

Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete. Vůni do auta udržujte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

* Veškeré na tomto webu použité fotografie, obrázky, názvy parfémů a jejich výrobců s ochrannými známkami jsou použity výhradně pro informativní účely a pro nastínění parfémové linky našich vůní.

Návod na použití